Rusza wiosenny semestr Gminnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku [AKTUALIZACJA]

Zapraszamy wszystkie Seniorki i Seniorów na rozpoczęcie wiosennego semestru Gminnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapisywać się można przed wykładem, a także w trakcie semestru.
W wykładzie inauguracyjnym Igor Pogorzelski opowie o Ennio Morricone  – włoskim kompozytorze
i dyrygencie, który jest autorem muzyki do ponad 500 filmów. W ramach zajęć GUTW będą również organizowane m.in. wycieczki,  zajęcia plastyczne oraz gimnastyczne. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć na marzec. Do zobaczenia dziś o godzinie 18.30 w Świetlicy w Lesznie!

Rekrutacja studentów jest prowadzona również w Punkcie Obsługi Interesantów w Urzędzie Gminy.

Ogłoszenie o wyniku konkursu na realizacje zadania:

www.leszno.bipgminy.pl

Otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym w gminie Leszno w 2020 roku:

www.leszno.bipgminy.pl

Pobierz formularz zgłoszeniowy