20-lecie Fundacji „Memento Mori”

W niedzielę odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Jubileuszu 20-lecia istnienia Fundacji „Memento Mori”

Była to wyjątkowa okazja, żeby podziękować osobom, które angażują się w pracę na rzecz wspólnoty parafialnej zgromadzonej wokół kościoła Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Lesznie.
Wśród zaproszonych gości był wójt gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz i ksiądz proboszcz Piotr Paweł Laskowski, którzy złożyli podziękowania za działalność fundacji na ręce prezes Barbary Pilińskiej. Podczas uroczystości odbyła się również licytacja obrazów, z której dochód został przeznaczony na wsparcie misji afrykańskich.

Dzięki inicjatywom fundacji zmienia się cmentarz parafialny – budowane są nowe alejki, odnawiane są starzejące się pomniki. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom angażującym się w działania fundacji.