Najwa偶niejsze terminy przed II tur膮 wybor贸w Prezydenta RP

image_pdfimage_print

馃搷 7 i 10 lipca to dwa najwa偶nijesze terminy przed drug膮 tur膮 wybor贸w prezydenckich.

馃搷 7 lipca to termin dopisania si臋 do spisu wyborc贸w w konkretnej gminie.

馃搷 10 lipca to termin sk艂adania wniosk贸w o wydanie za艣wiadczenia o prawie do g艂osowania w dowolnym miejscu w kraju.

馃摡 Formalno艣ci zwi膮zane z g艂osowaniem w II turze wybor贸w prezydenckich mo偶na za艂atwi膰 poprzez profil zaufany lub osobi艣cie w urz臋dzie na terenie gminy, w kt贸rej chcemy g艂osowa膰.

馃敶 Osoby b臋d膮ce na kwarantannie musz膮 zg艂osi膰 si臋 do 7 lipca, natomiast osoby poddane kwarantannie po 7 lipca zg艂oszenie sk艂adaj膮 do pi膮tku 10 lipca.

馃敶 Wniosek o sporz膮dzenie aktu pe艂nomocnictwa nale偶y z艂o偶y膰 do 3 lipca w Urz臋dzie Gminy.

鈩癸笍 Informacje mo偶na uzyska膰 pod numerem telefonu 22 725 80 05 wewn臋trzny 112. Je艣li linia b臋dzie zaj臋ta to dwa pozosta艂e numery telefonu do Urz臋du:
馃摓 22 725 84 52
馃摓 22 725 90 35