Wymień starego kopciucha na nowy piec z dofinansowaniem!

Trwa dodatkowy nabór wniosków dotyczących dopłat do wymiany pieców oraz montażu nowego, niskoemisyjnego kotła. Warunkiem jest wkład własny wysokości minimum 25% kosztów. Termin zakończenia realizacji projektu zaplanowano w 2022 roku.

Wnioski należy składać w Punkcie Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Gminy.

Obowiązuje kolejność wpływu deklaracji. Dofinansowania będą do przydzielane aż do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

Wniosek do pobrania: FORMULARZ UCZESTNICTWA

Szczegółowy regulamin możesz przeczytać tu –> Regulamin naboru

Wszelkich informacji na temat programu udziela Referat funduszy zewnętrznych pod numerem telefonu:
22 487 11 05

„Ograniczenie niskiej emisji, wymiana urządzeń grzewczych na terenie gminy Leszno”. Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.