Cyberbezpieczny Samorząd

Pozyskaliśmy blisko 800 000 zł funduszy zewnętrznych. Zainwestujemy je w podniesienie zabezpieczeń systemu teleinformatycznego, w którym m.in. przetwarzane są dane osobowe mieszkanek i mieszkańców naszej gminy.

Dzięki realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd z Ministerstwa Cyfryzacji zwiększymy poziom bezpieczeństwa przechowywanych przez Urząd Gminy wrażliwych danych osobowych. Pozyskane środki zewnętrzne zainwestujemy również w stabilność działania systemów informatycznych, za których działanie jesteśmy odpowiedzialni.

Krótko mówiąc: rozwijamy cyfrowo pracę Urzędu Gminy, podnosimy jakość usług i skracamy czas załatwiania spraw urzędowych.

🇪🇺 Projekt jest realizowany w ramach FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA ROZWÓJ CYFROWY 2021–2027(FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.