2 mln na przebudowę czterech dróg w gminie Leszno

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych, edycji dedykowanej gminom, w których funkcjonowały PGR-y otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości do blisko 2 mln zł, przeznaczone na przebudowę jezdni wraz z budową chodników i odwodnienia:

  •         ul. Środkowa w Zaborowie i Wiktorowie,
  •         ul. Pogodna w Wiktorowie,
  •         ul. Miłosza w Lesznie,
  •         ul. Prosta w Grądach.

Projekty budowlane dla trzech pierwszych zadań są już gotowe, nad projektem przebudowy ulicy Prostej jeszcze trwają prace. Postępowanie przetargowe rozpocznie się po uzyskaniu przez gminę wstępnej promesy inwestycyjnej. Rzeczywista wartość tych czterech inwestycji będzie znana po otrzymaniu ofert od wykonawców.