Gmina Leszno dla Niepodległej

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego wszystkie zaplanowane wydarzenia, które obejmuje projekt „Leszno dla Niepodległej” zostały przeniesione do Internetu. Zapraszamy do udziału w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości w Gminie Leszno:

• Cykl filmów poświęconych historii gminy w kontekście stulecia odzyskania niepodległości,
  • Warsztaty plastyczne i fotograficzne online pn. „Gmina Leszno – moja mała ojczyzna”,
  • Konkurs dla uczestników warsztatów online,
  • Plenerowa wystawa prac konkursowych,
  • Gra planszowa pn. „Gmina Leszno dla Niepodległej” do pobrania z sieci.

Projekt realizuje: Świetlica w Zaborowie

Partnerami projektu są: Urząd Gminy Leszno, Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Lesznie, Biblioteka Publiczna Gminy Leszno, Świetlice Gminy Leszno

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”