Autobusy szkolne – zmiana tras

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Uprzejmie informujemy, że stosownie do zgłaszanych przez rodziców uwag, od 9 marca 2020 roku autobusy dowożące dzieci do szkół będą kursowały zmienionymi trasami:

Szkoła w Zaborowie

Autobus jadący dotychczas ze szkoły w Zaborowie ulicami: Stołeczną, Topolową (do Wólki),  ul. Topolową i  ul. Leśną do szkoły w Zaborowie będzie z ulicy Leśnej skręcał w ulicę Wiosenną (przystanek przy skrzyżowaniu Wiosennej ze Środkową)i jechał do ulicy Stołecznej którą dojedzie do szkoły w Zaborowie. Przed skrzyżowaniem ul. Leśnej z Wiosenną będzie zorganizowany nowy przystanek.

Szkoła w Lesznie

Autobus jadący ze szkoły w Lesznie w kierunku Grądy – Marianów – Powązki i z powrotem do Leszna ulicą Chopina będzie po wyjechaniu z Powązek na ul. Chopina skręcał do Wilkowej Wsi i dojeżdżał do ul. Promykowej (przed skrzyżowaniem z ul. Promykową zorganizowany zostanie przystanek autobusowy), gdzie będzie zawracał w stronę Leszna.