Ferie 2020 – „Akcja zima”

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W ubiegłych latach przy organizacji w ferie gminnej „Akcji Zima” zdarzało się, że brakowało miejsc dla wszystkich chętnych. Dlatego w tym roku dla dzieci, które nie będą uczestniczyć w zaplanowanych wyjazdach, organizujemy dodatkowo dyżury w Świetlicy w Lesznie w godzinach 8.00-17.00.
W ich ramach odbywać się też będą codziennie wyjścia na seanse filmowe, które organizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Cztery Krajobrazy. Seanse odbywać się będą w Kinie studyjnym przy pętli autobusowej w Lesznie.

Zapraszamy do polubienia i śledzenia fanpage Świetlice Gminy Leszno, tam będziemy informować was o wszystkim na bieżąco.

Kino studyjne przy pętli w Lesznie‎ powstało w ramach projektu Zróbmy sobie dzień dobry

OŚWIADCZENIE RODZICA ZIMA 2020

Regulamin