Gmina Leszno przyjazna seniorom

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W sobotę 17 lipca w Pałacu pod Kampinosem odbyło się spotkanie lesznowskich seniorów z wójtem gminy Grzegorzem Banaszkiewiczem oraz prezeską Pałacu pod Kampinosem Małgorzatą Goluch. Podczas spotkania seniorzy otrzymali Ogólnopolskie Karty Seniora.

Karty przysługują mieszkańcom gminy Leszno, którzy ukończyli 60 lat. Wydawane są na wniosek osoby zainteresowanej i honorowane we wszystkich instytucjach na terenie naszego kraju, które przystąpiły do programu.

Gdzie skorzystać z karty: www.glosseniora.pl/gdzie-skorzystac-z-karty

Gmina Leszno przystąpiła do programu „Gmina Przyjazna Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora” dwa lata temu. Do programu honorującego Karty Seniora obecnie należą:
Pałac pod Kampinosem oraz firma Foto-Video-Xero Paweł Tuszyński.

Zapraszamy pozostałych przedsiębiorców z gminy Leszno, aby włączyli się do programu. Firmy i instytucje będące partnerami Programu OKS są zapisywane do ogólnopolskiej bazy partnerów oraz widnieją na stronie internetowej Głosu Seniora i OKS.

Kartę uprawniającą do zniżek można bezpłatnie otrzymać w Urzędzie Gminy w pokoju numer 30.

Fotorelacja autorstwa Pawła Tuszyńskiego