Informacja dotycząca punktu szczepień przeciwko COVID-19

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Na terenie gminy Leszno wytypowany i zarejestrowany został niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Medicor jako punkt szczepień przeciwko COVID-19. Szczepienie będą wykonywane w Lesznie przy ulicy Błońskiej 62. Szczepionka jest dobrowolna, darmowa i bezpieczna.

W Centrum Zdrowia Medicor wykonywane będą szczepienia zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

W tej chwili nie mamy informacji dotyczącej liczby oraz daty dostawy szczepionek. Nie wiemy również, kiedy rozpoczną się zapisy dla mieszkańców gminy Leszno. Nie rozpoczęły się również szczepienia lekarzy i personelu w naszej przychodni.

Będziemy aktualizować na bieżąco informacje dotyczące programu szczepień na terenie gminy Leszno. 

Materiały informacyjne:  www.gov.pl

Mapa punktów szczepień: www.gov.pl/web/szczepimysie