Planowana budowa drogi powiatowej Czarnów–Gawartowa Wola

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Osoby zainteresowane planami dotyczącymi przebudowy drogi powiatowej przebiegającej przez Czarnów będą miały możliwość zapoznać się z nimi między 20 a 25 września w godzinach 18:00–20:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie, Czarnów 7.

Odcinek drogi między Czarnowem a Gawartową Wolą jest drogą powiatową i za wykonywane prace odpowiada Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni, a na terenie Czarnowa – jednostronny chodnik o szerokości 2 metrów. Dokumentacja projektowa zakłada również wykonanie pobocza oraz zjazdów do posesji.

Zakończenie prac zaplanowano w drugiej połowie przyszłego roku. Zmieniony zostanie również przejazd oraz godziny kursowania autobusu szkolnego na trasie Trzciniec–Szkoła Leszno.