馃搶 Inwentaryzacja indywidualnych 藕r贸de艂 ciep艂a [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

20.09

Termin inwentaryzacji zosta艂 wyd艂u偶ony do pi膮tku 30 wrze艣nia. 

23.08

鈥Uwaga fa艂szywe awiza鈥
馃搶 Wa偶na informacja w zwi膮zku z trwaj膮c膮 inwentaryzacj膮 藕r贸de艂 ciep艂a.
馃搮 Do 17 wrze艣nia ekoankieterzy z firmy Eko-precyzja b臋d膮 odwiedza膰 mieszka艅c贸w gminy Leszno.
Je艣li nie zastan膮 Pa艅stwa pod adresem zamieszkania, zostawi膮 awizo z pro艣b膮 o kontakt. Poni偶ej wz贸r poprawnego awizo.
 
 

6.08

Od 2 sierpnia do 17 wrze艣nia ekoankieterzy b臋d膮 odwiedza膰 mieszka艅c贸w gminy Leszno.

Inwentaryzacj臋 indywidualnych 藕r贸de艂 ciep艂a przeprowadza firma Eko-precyzja. Ankieterzy nie b臋d膮 wchodzi膰 do mieszka艅 i budynk贸w, a ich to偶samo艣膰 mo偶na b臋dzie sprawdzi膰 na podstawie identyfikatora i upowa偶nienia lub kontaktuj膮c si臋 z Urz臋dem Gminy Leszno pod numerem telefonu 22 487 11 09

Ekoankieterzy b臋d膮 pracowa膰 w dni powszednie w godz. 8鈥16. Nie b臋d膮 zbiera膰 danych osobowych oraz nie b臋d膮 oczekiwa膰 podpisywania 偶adnych dokument贸w. B臋d膮 jedynie zadawa膰 pytania z ankiety. Je艣li nie zastan膮 Pa艅stwa pod adresem zamieszkania, zostawi膮 awizo z pro艣b膮 o kontakt.

Ankiet臋 mo偶na wype艂ni膰 r贸wnie偶 na naszej stronie internetowej: www.gminaleszno.pl/ankieta
Infolinia: 694 025 853

Zadanie 鈥濱nwentaryzacja indywidualnych 藕r贸de艂 ciep艂a na terenie gminy Leszno鈥 jest wsp贸艂finansowane przy pomocy 艣rodk贸w z bud偶etu Wojew贸dztwa Mazowieckiego w ramach 鈥濵azowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021鈥.