Powiatowy Eko–Piknik w Kampinosie 2024

Muzyczne zakończenie wakacji 25 sierpnia 2024 r. podczas Powiatowego Eko–Pikniku w Kampinosie

Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: zespół KULT, Strachy na Lachy, zespół Classic oraz zespół Ruchome Obrazy. Występom będzie towarzyszyć Akcja Krwiodawstwa prowadzona przez Klub HDK „Maksymilian”, pokaz akrobatyczny klubu sportowego „Zone of Acrobatics”, nie zabraknie również stoisk ze zdrową żywnością, produktami regionalnymi oraz rękodziełem. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Start imprezy o godzinie 14:00

Organizatorem pikniku jest Powiat Warszawski Zachodni oraz gmina Kampinos. Partnerami wydarzenia są: Samorząd Województwa Mazowieckiego, gmina Błonie, gmina Izabelin oraz gmina Teresin.

Partnerami medialnymi wydarzenia będą Radio Sochaczew, portal tusochaczew.pl, e-sochaczew.pl, Radio Niepokalanów, Radio Bogoria, Radio Victoria, Radio Fama, ikampinos.pl oraz zachodniemazowsze.info

Sponsorzy imprezy: PERI Polska Sp. z o.o., Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Bronisze S.A., Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Warszawa, SKYNET, FERNIKO, Warszawski Bank Spółdzielczy, Mercedes-Benz MB Motors z Janek.