MAZOVIA CUP 2020

image_pdfimage_print
image_pdfimage_print
23 września na boisku Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie odbył się turniej piłkarski dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych „MAZOVIA CUP 2020”, pod patronatem Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza i wójta gminy Leszno.
 
Wzięły w nim udział drużyny z Błonia, Brwinowa, Michałowic, Milanówka, Nadarzyna i Leszna. Poziom turnieju, pomimo młodego wieku zawodników, był bardzo wysoki. Po zaciętej piłkarskiej walce w duchu „fair play” zwyciężyła drużyna z Nadarzyna, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Błonia, podium uzupełnili reprezentanci Brwinowa.
 
Zawodnikiem turnieju wybrano Stasia Limanowskiego z Brwinowa, a najlpszym bramkarzem został Ezel Danisikaya z Nadarzyna. Turniej prowadził pan Grzegorz Gładysz, a sędziował Pan Łukasz Trawiński.
 
Dziękuję wójtowi gminy Leszno Grzegorzowi Banaszkiewiczowi, prowadzącym turniej jak również pracownikom Zespołu Sportowo – Rekreacyjnego i wolontariuszkom ze Szkoły Podstawowej w Lesznie za pomoc przy organizacji imprezy.
 
Edyta Przybysławska, Dyrektor ZSR